KONST / Litografier / Tryck på grafiskt papper 10827025
nr 1082 7025
Robert Benson
(f. 1939), Storbritannien
Tryck på grafiskt papper, Robert Benson, Ac, signerad, Jacka, 91x63
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 januari 2017
kl 18:16:05
8/1 23:12:16
Robert Benson
Läs mer om Robert Benson